Saray Danışmanının Ali Koç İçin ‘U’ Dönüşü!

Cumhurbaşkanı Danışmanı Mehmet Uçum, Fenerbahçe kongresi öncesinde Ali Koç’a yönelik eleştirileriyle gündem olmuştu. Aziz Yıldırım’ı desteklediği iddia edilen Uçum, seçimden önce yaptığı açıklamalarda Ali Koç’u hedef alarak, “Bu kadar egosunu Fenerbahçe’nin önünde tutan, Fenerbahçe’yi araçsallaştıran bir başkan ve yönetim Fenerbahçe tarihinde görülmemiştir… Ali Koç Fenerbahçe şampiyon olamasın diye mi başkan oluyor” demişti.

Ancak Ali Koç’un yeniden Fenerbahçe Başkanı seçilmesinin ardından Mehmet Uçum, fikrini değiştirerek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Fenerbahçe’mize yeniden Başkan seçilen Ali Koç ve ekibini kutluyorum. Fenerbahçe’mizin büyüklüğünü bir kez daha tüm camia ve Türkiye nezdinde hatırlatmak konusunda, adaylığıyla çok büyük katkı yapan Aziz Yıldırım ve arkadaşlarına da ne kadar teşekkür etsek azdır. Sonuçta bu yarış Fenerbahçe’nin yeniden yükselişi için büyük bir hamle oldu. Yaşasın Büyük Fenerbahçe! Gelecek Fenerbahçe’nindir artık. Fenerbahçe içinde sarsılmaz ve kararlı bir beraberlik olacaktır.”

Cumhurbaşkanı Danışmanı Mehmet Uçum, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hakkında fikrini değiştirdi. Seçim öncesinde Ali Koç’a yönelik eleştirilerde bulunan Uçum, Koç’un başkan seçilmesinin ardından farklı bir açıklama yaparak Koç’u ve ekibini tebrik etti.

Seçimden önce Ali Koç’u egosu nedeniyle eleştiren ve “Ali Koç Fenerbahçe şampiyon olmasın diye mi başkan oluyor” ifadelerini kullanan Uçum, seçim sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Fenerbahçe’nin yeniden yükselişi için bu yarışın büyük bir hamle olduğunu belirtti.

Uçum, Ali Koç ve ekibini kutlayarak, “Fenerbahçe’mizin büyüklüğünü bir kez daha tüm camia ve Türkiye nezdinde hatırlatmak konusunda, adaylığıyla çok büyük katkı yapan Aziz Yıldırım ve arkadaşlarına da ne kadar teşekkür etsek azdır. Sonuçta bu yarış Fenerbahçe’nin yeniden yükselişi için büyük bir hamle oldu. Yaşasın Büyük Fenerbahçe! Gelecek Fenerbahçe’nindir artık. Fenerbahçe içinde sarsılmaz ve kararlı bir beraberlik olacaktır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir