Boşanacakları iddia edilmişti! Bennifer’dan dikkat çeken hamle

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, beraber rol aldıkları ‘Gigli’ filminin setinde tanışmalarının ardından 2002 yılında nişanlanmışlardı. Ancak 2003’te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

İkili, 2021’de kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

“BOŞANMAYA DOĞRU GİDİYORLAR”

Özel hayatıyla konuşulmaya devam eden ünlü çiftin, Lopez’in 2024 Met Gala’ya tek başına katılmasını ardından boşanmanın eşiğinde olduğu iddia edilmişti. Hatta Lopez, Met Gala’nın ardından yeni filmi ‘Atlas’ın galasına da yanında eşi olmadan katılmıştı.

Page Six’e konuşan bir kaynak; Ben Affleck’in şarkıcıyla başarısız evliliği konusunda ‘aklının başına geldiğini’ ve ‘boşanmaya doğru gittiklerini bildiğini’ söylemişti.

LÜKS MALİKANELERİNİ SATIŞA ÇIKARDILAR!

Son olarak boşanma aşamasında oldukları konuşulan çiftin, Beverly Hills’teki 60 milyon dolarlık malikanelerini satışa çıkardıkları ortaya çıktı.

Birden fazla kaynak TMZ’ye konuşarak; ikilinin Santiago Arana aracılığıyla evleri için bir alıcı bulmaya çalıştığını açıkladı. Arana’nın yaklaşık iki haftadır evi ilgilenen müşterilere gösterdiği, ancak henüz alıcı çıkmadığı da bildirildi.

JLo ile Affleck’in malikanelerini 65 milyon dolara satmak istedikleri de edinilen bilgiler arasında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir